Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Reklam

Pomaklar ile ilgili yapılan haberlerde laçkalık, salaşlık.

Pomaklar ile ilgili yapılan haberlerde laçkalık, habercilik anlayışından uzak ciddiyetsizlik, salaşlık aldı başını gidiyor.YAZDIKLARINIZI DÜZELTiN.

Pomaklar ile ilgili yapılan haberlerde laçkalık, salaşlık.

Pomaklar ile ilgili yapılan haberlerde laçkalık, habercilik anlayışından uzak ciddiyetsizlik, salaşlık aldı başını gidiyor.YAZDIKLARINIZI DÜZELTiN.

Pomaklar ile ilgili yapılan haberlerde laçkalık, salaşlık.
02 Mart 2018 - 14:07 - Güncelleme: 02 Mart 2018 - 15:27

    Pomakların küçük düşürülmesine, Pomaklarla Alay edilmesine izin vermeyecek. Gördüğümüz her yerde bu tip yazıları kişileri, dernekleri her kim yada ne olursa olsun deşifre edecegiz. . Yalan yanlış beyanlar, habercilik yapıyorum diye kelimelerle oynayıp Pomaklarla alay Etmeler.. Pomaklar için Birer erdem olan Önderlerimizi vayy keratalar, dercesine işte şu kişiler gibi cümleler kullanarak aşağılamanıza sessiz kalmayacağız.  Bumudur haber dediğiniz. Ahmet Timirski, (Tımraşlı) Abdullah Efendi, Hacı Halil Efendi, Kara Yusuf Çavuş ve Hidayet Paşa adlı kişiler.

Tımraş Cumhuriyeti yaklaşık 600 bin kilometre karede yaşamlarını sürdüren Türklerin bağımsız devleti olarak 30 yıl ayakta kalır!  Nerde bu 600 bin kilometre kare, Yavaş sallayın be.. Pomakız dedik ahmakız demedik.  Türkiyenin Toplam alanı bile 814.578 km kare , Balkanlar ve dogu avrupa 6. 532. 000 km karedir. Nerdeyse Timras devleti Kuzey kutbuna kadar alanda. Her Neyse.. Pomaklar hakkında Yalan söylemeyin, yalan haber yapmayın. Yalancılık , Palavracılık iyi bir şey değil özellikle yanlış yazdıklarınızı düzeltin, yalan beyanlarınızı değiştirin doğru söyleyin. .  Biz Pomak ajans olarak yalancının mumunu dakikada söndürürüz yatsıya kalmaz.

Türklerin bağımsız devleti olarak 30 yıl ayakta kalır..  Habere bak, yalanın daniskası, Akıl var mantık var hesap kitap var.. Pomak devleti 30 yıl yasamış.. sizin okuma yazmanızdamı yok?. Hadi tarihten bir habersiniz , yanınızda, çevrenizde 2 kere ikinin kaç edeceğini hesaplayabilecek hiç kimsemi yok. 1877 de Rus harbi baslar. Pomak Timras devletinden  avrupa devletlerine Muhtıra  Ayastefanos anlasmasindan sonra verilir. Pomak devleti ilanı 1879 dur ve 1886 Tophane anlaşması ile son bulur.. Tophane anlaşması Osmanli ve Bulgar prensliği arasında yapılan Anlaşmadır Diğer adi ile Sureti tasviyedir. Pomak devleti Bu anlaşma ile Bitmiştir.. yani toplam 7 senedir. 30 seneyi nerenizden uydurdunuz..

Birde Buna bakın, resimlerde altını çizdik veya işaretledik.. yad etmek adına dört yıldır 4 Mart tarihini Tıraş Cumhuriyeti’nin Kuruluş Yıldönümü … Yaaa TIRAŞ Cumhuriyeti nerede be? Hangi TIRAŞ bıçağını kullanıyor? TIRAŞ Cumhuriyetiymiş.  Kelimelerle harflerle oyanayıp biz Pomaklarla  alay edeceğinizimi sandınız, Pomaklar sizin dalga geçmeniz kelimeleri degiştirirek, harflerle oyanayıp küçük düşürebilceğiniz oyuncak değiller. Sagda solda Pomaklar adına medya maymunluğuna soyunan kişiler olabilir.. fakat biz onlarıda bilir ve tanırız. Siz alay edemez Pomaklarla dalga geçemezsiniz.

Pomak Ajans  media grup Pomakların  Avrupa birliği Ülkeleri içinde 28 ülkede, POMAKLARIN resmi yayın Organıdır. İmtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni Neşet Doğandır. 2 Şubat 2018 tarihi Almanya / Berlin Azınlıklar Konferansında Başvuru onaylanmış ve internet sitemizde belgeler yayınlanmıştır. Pomaklarla bir derdiniz varsa bizimle konuşun bizimle hesaplaşın. 

Bu haber 122462 defa okunmuştur.