• Reklam
Reklam

POMAKLARA SALDIRIYORLAR

Pomak Partisi genel Başkanı Efrem Mollov’a Suikast girişimi.

POMAKLARA SALDIRIYORLAR

Pomak Partisi genel Başkanı Efrem Mollov’a Suikast girişimi.

POMAKLARA SALDIRIYORLAR
00 0000 - 00:00 - Güncelleme: 24 Ocak 2015 - 20:24

Bulgaristanda kurulum aşamasında olan Pomak partisi lideri Efrem Mollovun Plovdivde bulunan dükkanının gece 3.20 de camları kırılmış...Saldırı hırsızlık amacıyla yapılmamıştır.

Kamuoyunda tartışmalara neden olan Mollov'un ,BG deki pomakları siyasi bir çatı altında birleştirmeyi amaçlayan parti kurma girişimine yönelik tepkilerin devamıdır..Bulgar Milliyetçi çevreler kendisini bölücülükle ve dini temellere dayalı siyasi parti kurmakla suçlamaktadır. Mollov ise partinin etnik temele dayanmayacağını savunmaktadır..

Pomak Partisi genel başkanına yapılan bu saldırı Suikast amacı ile yapılmıştır..   Pomakların Düşmanları  Bulgaristan’da, Pomaklara yapılan  ırkçı Saldırılar ile  Pomakları yok etme girişimlerini  Türkiye’deki işbirlikçi satılmış Pomak hainler aracılığı ile haklı göstermeye çalışmaktadırlar..  Pomak partisi ve Pomaklar hakkında cesitli karalamalar yaparak  Pomakların varolma mücadelesini bitirmeye, Pomak Partisinin siyasi savaşımını engellemeye , Pomakların varolma mücadelesini kırmaya , Pomakların dil Tarih ve kültürü icin verdikleri çabaları baltalamaya uğraşmaktadırlar .

Bu bir takım ucuz  Hainler Pomak düşmanları ile işbirliği içinde Çeşitli Pomak adı altında kurulmuş  gruplarda Pomakların Partisine , Pomaklara , Pomak derneklerine kinlerini kusmakta yalan dolan sahtekarlık ve her türlü hileye basvurup Pomakların kimlik mücadelesini gene Pomakların icine Sizarak  engellemeye çabalamaktadırlar..

 
Çakal Ulur it ürür

Pomakların bu büyük kervanı yürür


Bizi  Facede sosyal Medyada Takip edin.Pomaklar hakkinda her seyden an itibari ile  Haberiniz olsun

https://www.facebook.com/groups/312369708876495/

Bu haber 6492 defa okunmuştur.