Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam
Reklam
Yavru kediye tecavüz edip öldürdü..
Güzel olan ne kadar şey varsa düşmansınız!. CEZALARIN CAYDIRICI OLMASI BEKLENTİSİNDEYİZ

facebook-paylas
Tarih: 20-06-2018 13:45
Yavru kediye tecavüz edip öldürdü..

Alibeyköy'de Bilal Çakmak adlı şahsın tecavüz ettiği yavru kedi hayatını kaybetti. Polisin Bilal Çakmak'ın evinde yaptığı aramada çok sayıda çocuk pornosu, testere ve bir bavul dolusu işkence aleti buldu.

Bu arada, tecavüze uğrayan kedinin yapılan tedaviye rağmen kurtarılamayarak öldüğü öğrenildi. Hayvanı eziyet çektirerek öldürdüğü anlaşıldığı, somut olgu ve kuvvetli suç şüphesi, suçun toplumda oluşturmuş olduğu infial, suçun vahameti göz önüne alınarak adli kontrol tedbirlerinin yetersiz kalacağı belirtildi. 

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Şebnem Aslan, Tek bir amacımı yüreğimizin serinlemesi için, bir nebze olsun insanlara ders olması için, insanların bizim yaşadıklarımızı yaşamaması için biz gerekli çabamızı sarfediyoruz dedi. 

Tecavüze uğrayan hayvanlar ölür  çünkü !! 

Hayvanlara tecavüz vakaları giderek artıyor. İstatistiklere göre hayvana tecavüz edenler, bir süre sonra çocuk ve kadınlara tecavüz etme eğilimi gösteriyor.. Eğer ileri boyutta bir tecavüzden bahsediyorsak, bağırsakları deşilip, iç kanamadan 

ölebiliyorlar. Bir de sadece cinsel yolla olmuyor... Demir çubuk başta üzere her türlü yabancı cisimle de yapıyorlar bu tecavüzleri. Zavallı hayvanların iç organları parçalanıyor. 

"ÇEVRENİZDE BİR "HAYVAN TECAVÜZCÜSÜ" VARSA, KADINLAR VE ÇOCUKLAR TEHLİKEDE DEMEKTİR!"
Hayvanlara tecavüz edenler ileride potansiyel bir tecavüzcü ve katil olma olasılığından yola çıkılarak yasalarda bu kirli ve ahlaksız davranışı yapanların hapisle cezalandırılmaları ve hayvanlara tecavüzün sicillerine işlenmesi yasalarla sağlanmalıdır. 

    
Kaynak: hergele com

Editör: Pomak Ajans

Bu haber 174326 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
Reklam
YUKARI