Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam
Reklam
POMAK RADYOda 24 saat Liste yayın BAŞLADI
Pomakça pesnalar , en sevilen Rumeli , Balkan Müzikleri , Trakya şarkıları , Oyun havaları . Reklam yok , Vıdı vıdı yok Radyomuza en cabuk ulaşabileceğiniz link pomakajans.com ana web sitesi en üst siyah menü sag taraftaki radyo yazan link sekmesidir.

facebook-paylas
Tarih: 13-11-2014 00:24
POMAK RADYOda 24 saat Liste yayın BAŞLADI

Radyomuzun amacı, yüzlerce yayın yapan internet radyonun boş muhabbetleri ve de kalitesiz şarkılarının dışında bir yayın politikasıdır. Bunu bizler, ancak ve ancak sizlerle Pomak ve Pomak dostları ile beraber başarabiliriz. Pomak Radyomuza desteğiniz için, şimdiden teşekkür ediyoruz.

Yolculuğumuz başlıyor. Radyo yayınlarımız liste modüldür isteklerin eklenmesi  için pomakajans@gmail adresine  mail atmaniz yada   Radyomuzun iletisim kısmından bize ulaşmanız gerekir.

Pomakların , derneklerin , Pomak köy derneklerinin , Pomak kurum ve kuruluşlarının etkinlikleri , organizasyonları , Pomak Ajans medya grup web sitelerinde , ve diğer medya organlarında ücretsiz olarak tanıtılır. Bu nedenle toplulukların siyasi olmayan etkinlik duyuruları için bizlere ulaşması yeterlidir.

POMAK AJANS, Geniş Bir Yelpazede Gerek Kurum Bazlı Gerek Şahış Bazlı Olarak POMAKLARIN Sizlerin Hayallerinizi Gerçekleştirmek, En Mutlu Anlarınızda Sizinle Beraber Olmak ve Sizlerin Her Türlü Gerçekleştirmek İstediğiniz Faaliyetlerinizi hayata geçirmeniz İçin Kurulmuş Bir AJANS, ORGANİZASYON, PRODUCTION VE CASTING MEDYA Sistemidir. Pomak Ajans olarak sağlık, ulaşım, emniyet, kültür sanat, spor ve sosyal medyanın önemli haberlerini sizler için derliyoruz.

POMAK RADYO.. Alttaki linki TIKLAYIN Dinleyin http://pomakradyo.snack.ws/

  -----------------------------------------------------------------------------------

Bizi  Facede sosyal Medyada Takip edin.Pomaklar hakkinda her seyden an itibari ile  Haberiniz olsun ..  Pomakbülteni Haber Portalı.
Bu haber 5371 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
Reklam
YUKARI