Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam
Reklam
Karacaova Mübadilleri Serem Köy Kavuşması
Karacaovalılar kültürlerine sahip çıkıyor 6 Eylül 2015 Karacaova Lozan Mübadilleri beşinci buluşması. 1,300 Karacaovalı ile gerçekleşti. Tüm Karacaovalılar bu buluşmada coşkulu ve duygulu anları birlikte yaşadılar, adeta hasret giderdiler

facebook-paylas
Tarih: 30-11--0001 00:00
Karacaova Mübadilleri Serem Köy Kavuşması

Bu zamana kadar 5 buluşma gerçekleştiren Karacaova mübadillerinin Torunlarının buluşması her yıl geleneksel olarak devam ediyor..

Hüseyin Aynalı ve diğer konuşmacılarında yer aldığı buluşma da, Karacaova ya yapılan ziyaretler anlatıldı  ve orada yaşanan konusmalar , arada yaşananlar anıldı..

Konusmalarin sonunda Pomakça Pesnalar ile oynanan Ora bu etkinliğe renk kattı.

Pomak Ajans Muhabirine bilgi veren Hüseyin Aynalı bey.. çok mütevazi , alçak gönüllü bir şekilde durumu açıkladı 

Pomak bayan escort ajans muhabiri .. Neler  yaptınız Hüseyin bey . kimler vardı ? .. sponsorunuz kim yada  varmı ?. Muhtar belediye vs size destek oluyormu ?.. Yemekler icecekler ,  Müzik , yol , ulaşım . Nasıl organize ediyorsunuz ? 

Hüseyin Aynalı : bak Degerli kardeşim Pomak ajans muhabiri .. Piyanistimiz küplü den Cemil keskin di gönüllü geldi .. kendiside  karacaovalı.  Biz burada Kendimiz çalıp kendimiz oynadık dışarıdan destek almadık. Kimseden 1 kuruş bile maddi yardim kabul etmedik.. kendi yağımızla kendimiz kavruluyor Bu 5. buluşmamız oldu her seyi kendi gayretlerimizle yapıyoruz .. Ve artık çıtayı biraz daha yükseltiyoruz ; bir yıl Türkiye de, bir yılı Yunanistan da yapmayı düşünüyoruz.

Pomak ajans olarak Karacaova Lozan Mubadillerini tebrik ediyor. Başarılarının ve etkinliklerinin devamını diliyoruz.

Kaynak Pomak ajans haber merkezi.

Karacaova Mübadilleri Serem Köy Kavuşması ilgili haber videosu altta.. 

Bizi  Facede sosyal Medyada Takip edin.Pomaklar hakkinda her seyden an itibari ile  Haberiniz olsun ..  Pomakbülteni Haber Portalı.

 HABER VİDEOSU

Bu haber 8757 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
Reklam
YUKARI